O nas

Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową akumulatorów samochodowych, motocyklowych, żelowych, baterii oraz prostowników. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie marki jak: Varta, Virtz, Banner,Yuasa, Centra, Bosch, Deka, Ctek, Cemont, Mean Well

Zagadnienie serwisu akumulatorów nie jest nam obce. Sprawnie poruszamy się w tej dziedzinie. Badamy akumulatory pod obciażeniem od 100A do 600A, sprawdzamy ich zdolności rozruchowe oraz wykonujemy pomiary pojemności. Wykonujemy również naprawy biegunów.

W trosce o środowisko natruralne oraz respektując obowiązujące przepisy prawne przy sprzedaży nowego akumulatora zbowiązani jesteśmy nieodpłatnie przyjąć zużyty akumulator – Ustawa z 24.04.2009 o bateriach i akumulatorach art.45.1(Dz.U.2009.79.666)

eżeli nie potrafisz uruchomić samochodu a powodem jest uszkodzony akumulator, lub po prostu chcesz zakupić akumulator wraz z dostawą i wymianą zadzwoń. Usługa jest dostępna na terenie okolic i miast: Katowice, Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze oraz Żory. Telefony serwisowe 604-609-619, 731-34-34-34.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie chemicznych źródeł energii opartych na wszelkiego typu akumulatorach rozruchowych, AGM, żelowych i bateriach. Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, przez co możemy sprostać ciągle rosnącym wymaganiom klientów, oraz realizować nietypowe zamówienia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do kontroli oraz oceny stanu technicznego akumulatorów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze doświadczenie oraz oferowanie asortymentu sprawdzonego, wyłącznie renomowanych firm, pozwala nam na sprostanie największym wyzwaniom, oraz prowadzi do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy uczciwą, solidną i fachową obsługę.