Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową akumulatorów samochodowych, motocyklowych, żelowych, baterii oraz prostowników. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi takie marki jak: Varta, Banner,Yuasa, Amega, Deka, Ctek, Mean Well

Zagadnienie serwisu akumulatorów nie jest nam obce. Sprawnie poruszamy się w tej dziedzinie. Badamy akumulatory pod obciążeniem od 100A do 600A, sprawdzamy ich zdolności rozruchowe oraz wykonujemy pomiary pojemności. Wykonujemy również naprawy biegunów.

Jeżeli nie potrafisz uruchomić samochodu a powodem jest uszkodzony akumulator, lub po prostu chcesz zakupić akumulator wraz z dostawą i wymianą zadzwoń. Usługa jest dostępna na terenie okolic i miast: Katowice, Mikołów, Łaziska Górne, Orzesze oraz Żory. Telefony serwisowe 604-609-619, 731-34-34-34.

Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie wszelkiego typu akumulatorów rozruchowych, AGM, żelowych i baterii. Swoją ofertę kierujemy do firm, instytucji oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, przez co możemy sprostać ciągle rosnącym wymaganiom klientów, oraz realizować nietypowe zamówienia. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do kontroli oraz oceny stanu technicznego akumulatorów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Nasze doświadczenie oraz oferowanie asortymentu sprawdzonego, wyłącznie renomowanych firm, pozwala nam na sprostanie największym wyzwaniom, oraz prowadzi do zaspokojenia potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy uczciwą, solidną i fachową obsługę.

Ochrona środowiska i opłata depozytowa

Symbol przekreślonego kosza na śmieci umieszczony na produktach, oznacza, że nie powinny one być traktowane jako zwykłe odpadki gospodarstwa domowego. Stosując prawidłową utylizację baterii i akumulatorów zapobiega się potencjalnie negatywnym konsekwencjom dla środowiska naturalnego i ludzkiego zdrowia. O

Stosownie do zapisów ustawy o bateriach i akumulatorach (Dz. U. z dnia 28 maja 2009 r.) oraz ustawy o ochronie środowiska (Dz. U. z 2001 r. Nr 62 poz. 627) , w przypadku nie zdania starego akumulatora przy zakupie nowego, do końcowej ceny zamówionego akumulatora objętego ww. ustawą doliczona zostanie kaucja zwrotna w wysokości 30 zł. Kaucja zostanie zwrócona gdy w terminie 30 dni od daty zakupu akumulatora kwasowo – ołowiowego kupujący dostarczony zużyty akumulator sprzedawcy.

 

Produkty podlegające recyklingowi można zwrócić sprzedawcy lub w poniższych punktach:

Moto-Profil Sp. z o.o.
ul. Niedźwiedzieniec 10
441-506 Chorzów

Profi – System
ul. Józefowska 76
40-145 Katowice

Banner Polska Sp. z o.o.
ul. Gliwicka 234
40-861 Katowice

Akumulatory Tarnobrzeg
ul. Aleja Warszawska 37
39-400 Tarnobrzeg

CCR Polska Sp. z o.o.
Al. Niepodległości 124 lok. 18
02-577 Warszawa

Świat Akumulatorów
ul. Gryfińska 106
70-772 Szczecin

Ravis S.C.
ul. Piastowska 40
47-200 Kędzierzyn Koźle

 

więcej punktów można znaleźć klikając tutaj